Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Aluminiowe stoisko targowe

Targi to niezwykła okazja do zaprezentowania swoich usług i produktów, a także sposobność do wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami z branży. To także spore przedsięwzięcie logistyczne, wymagające czasochłonnych przygotowań. Jesteśmy świadomi, jak cenny jest czas, dlatego zaprojektowaliśmy aluminiowe stoisko targowe, przeznaczone dla firm ceniących sobie wygodne rozwiązania.

W stoisku targowym z aluminium zostały wykonane stelaże, na których opiera się konstrukcja. Profile aluminiowe wypełnione są panelami z trwałego tworzywa sztucznego, na którym można wykonać dowolny nadruk, a co za tym idzie, w pełni spersonalizować stoisko. W taki sposób udało się uzyskać niezwykle lekkie i mobilne stoisko targowe. Montaż aluminiowego stoiska targowego nie sprawia trudności. Co najważniejsze, takie stoisko jest wielokrotnego użytku podczas kolejnych targów.

Ciekawym elementem tego aluminiowego stoiska targowego jest kącik do rozmów, wyposażona w kanapę i fotele. Została ona oddzielona od pozostałej części stoiska filarami, zakończonymi zadaszeniem. Odpowiednio dobrane oświetlenie, umieszczone na szczycie paneli uwydatnia oryginalną konstrukcję stoiska.