Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Elegancka ścianka konferencyjna

Stworzenie perfekcyjnego stoiska na konferencje nie jest łatwym zadaniem. W tym przypadku konieczne jest umieszczenie wielu elementów, na bardzo niewielkiej powierzchni. Konferencje to ten rodzaj wydarzeń, który wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego stoiska na konferencje powinny być wysmakowane, eleganckie i nowoczesne. Ich zgrabna forma powinna pozwalać na przedstawienie oferty, ale jednocześnie nie może przytłaczać swoimi gabarytami.

Nasza propozycja eleganckiej ścianki konferencyjnej zaprojektowana jest na planie kwadratu. Dwie ściany wykonane z paneli tworzą zamkniętą przestrzeń – w rogu zostało umieszczone pomieszczenie dla personelu. Ściany zostały wykorzystane do zamontowania na nich ekranów multimedialnych. Nie mogło zabraknąć klasycznej lady, na której można umieścić materiały promocyjne, a także przedstawić szybko ofertę i zainteresować klienta naszą firmą. Do dłuższych dyskusji stworzyliśmy kącik z wygodną kanapą i stolikiem kawowym.