Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Lekkie stoisko targowe – Modułowe stoisko targowe

Targi to dla firmy spore przedsięwzięcie — szczególnie dla niedużych przedsiębiorstw. Należy się do nich odpowiednio przygotować, ponieważ spotkani na targach gości mogą okazać się istotnymi partnerami biznesowymi. Modułowe stoiska targowe powinny oczywiście robić jak najlepsze wrażenie na odwiedzających. Jednak wiemy, jak ważna jest mobilność i dlatego przedstawiamy projekt lekkiego stoiska targowego. Aluminiowe konstrukcja sprawia, że stoisko targowe może być jednocześnie i duże i lekkie. Duża liczba różnych rozwiązań i modułów pozwala stworzyć stoisko idealne dla Twojego biznesu.

To lekkie stoisko targowe zostało zaprojektowane zgodnie z ideą open space. Zazwyczaj w projektach stoisk targowych dąży się do wydzielenia różnych stref. W tym przypadku całe stoisko zostało otoczone ścianami wykonanymi z paneli graficznych (całość może być zadrukowana zgodnie z życzeniem klienta). Dzięki temu uzyskano pomieszczenie odizolowane od innych stoisk. To tworzy kameralną atmosferę, idealną do rozmów biznesowych. Przy wejściu do stoiska został umieszczony stand, na którym mogą zostać wyeksponowane materiały promocyjne.