Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Małe modułowe stoisko konferencyjne

Nie tylko targi są doskonałą okazją do zaprezentowania swojej firmy potencjalnym klientom. Takim czasem, który warto wykorzystać na działania marketingowe, są wszelkiego rodzaju konferencje i eventy biznesowe. Oczywiście na takie okazje należy przygotować odpowiednie stoiska. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim przestrzeń, jaką będziemy mieć do dyspozycji. Z myślą o takich prezentacjach stworzyliśmy małe modułowe stoisko konferencyjne. Jest niewielkich gabarytów, a co za tym idzie, można je w krótkim czasie zdemontować i bez problemów przewieźć w inną lokalizację. Stoisko konferencyjne nie zajmuje też dużej powierzchni po rozłożeniu. Może więc być ustawiona nawet w korytarzu.

Mimo niedużej wielkości zadbaliśmy o to, by stworzone przez nas stoisko modułowe na targi zawierało wszystkie niezbędne elementy. Jest nieduży kącik kawowy na dłuższe rozmowy o współpracy, jak i stoisko dla pracownika oraz krzesło barowe gdzie może zatrzymać się Klient. Całość można uzupełnić ekranami LED.