Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Modułowe stoisko wystawiennicze

Tworząc stoisko wystawiennicze, dbamy o każdy jego element. Dokładamy wszelkich starań, by było ono oryginalne i jednocześnie funkcjonalne. Wiemy, jak niezwykle istotny jest prestiżowy wygląd stoiska wystawienniczego. Jednocześnie jesteśmy również świadomi, jakim wydatkiem jest profesjonalne stoisko. Modułowe stoisko wystawiennicze jest połączeniem nowoczesnej formy, praktycznych rozwiązań i rozsądnej ceny. Warto zauważyć, że dobrze wykonane i dopasowane do wymagań Klienta modułowe stoisko wystawiennicze to inwestycja nawet na kilka lat. Stoisko wykonane z wysokiej jakości materiałów może być z powodzeniem wykorzystane na kolejnych targach.

Modułowe stoisko zostało stworzone tak, by, jak najlepiej zaprezentować ofertę odwiedzającym. Liczne stoiska, krzesła, fotele i kanapy pozwalają na przyjęcie wielu gości jednocześnie. Przy pomocy transparentnych paneli stworzyliśmy przestrzeń do dłuższych rozmów biznesowych. Dla wygody umieściliśmy w niej duży stół wraz z krzesłami.