Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Modułowy system targowy

W naszych projektach udowadniamy, że modułowy system targowy nie musi być nudny. Ciekawe połączenia elementów, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości pozwalają uzyskać efekt, który zrobi wrażenie zarówno na odwiedzających, jak i konkurencji. Projektując to modułowe stoisko targowe, postawiliśmy na nowoczesny styl. System targowy wykonany jest tworzywa osadzonego w stabilnych ramach aluminiowych. Zaletą modułowego systemu targowego jest możliwość stworzenia profesjonalnego stoiska niedużym kosztem. Dodatkową zaletą jest mobilność takiego systemu — wszystkie elementy można złożyć i wykorzystać podczas następnych targów.

W tej realizacji priorytetem była relacja z klientem. Dlatego postanowiliśmy umieścić w nim jak największą liczbę stanowisk, przy których będzie można porozmawiać z Klientem. W jednej części umieściliśmy wysokie stoliki i krzesła, przy których Klient może w spokoju zapoznać się z ofertą, czy produktem. Wydzieliliśmy też komfortową strefę do rozmów, z eleganckimi kanapami i stolikiem.