Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Modułowy system wystawienniczy

Modułowy system wystawienniczy to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy cenią sobie mobilność i elastyczność. To stoisko targowe składa się z wielu elementów — modułów. Zaletą modułowego systemu targowego jest możliwość pełnego dopasowania do potrzeb, a także do danych targów. Wystarczy skomponować ze sobą dane moduły. Istnieje możliwość dowolnego zestawiania elementów i tworzenia z nich innych kompozycji, a także rozbudowywania stoiska o nowe części. Modułowy system wystawienniczy sprawdzi się zarówno na targach, jak i na konferencji — wystarczy połączyć ze sobą właściwe moduły. W prosty i szybki sposób uzyskasz stoisko o wymaganej wielkości — i to bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Innowacyjny system wystawienniczy ma wszystko, co potrzebne w czasie targów. Dzięki panelom tworzymy przestrzeń, w której dobrze zaprezentujesz swoje produkty, usługi, a także nawiążesz relacje biznesowe.