Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Nowoczesne stoisko targowe

Czym powinno odznaczać się nowoczesne stoisko targowe? Powinno być takie jak nowoczesna firma — elastyczne, mobilne, gotowe na zmiany. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych Klientów stworzyliśmy innowacyjne modułowe stoisko targowe. Składa się z paneli graficznych. Za ich pomocą możesz skutecznie wydzielić strefę, w której zaprezentujesz swoją markę. Przy użyciu lekkich paneli stworzyliśmy na terenie stoiska przestrzeń ze stolikiem i fotelami, gdzie możesz poczęstować Klientów kawą i porozmawiać o współpracy. Zadbaliśmy także o miejsce, gdzie odwiedzający mogą zatrzymać się na chwile, poznać ofertę, zapoznać się z promowanymi produktami.

W nowoczesnym stoisku targowym nie mogło zabraknąć elementów multimedialnych! Żeby uczynić stoisko jeszcze bardziej atrakcyjnym, uzupełniliśmy je ekranami multimedialnymi. Dzięki takim elementom odwiedzający stoisko jeszcze lepiej poznają Twoją ofertę.
Nowoczesne stoisko targowe zaprojektowane jest zgodnie z najnowszymi trendami. Jest niezwykle eleganckie i minimalistyczne.