Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Projekt stoiska targowego

Projektując to stoisko targowe, postanowiliśmy stworzyć miejsce służące nie tylko do prezentacji, promocji produktów czy usług. Naszym celem było stworzenie projektu modułowego stoiska targowego, które będzie zacisznym miejscem idealnym na rozmowy z partnerami biznesowymi. Jednocześnie chcieliśmy, żeby stoisko było mobilne, łatwe do przetransportowania i po demontażu nie zajmowało wiele przestrzeni. Efekty tego możecie zobaczyć w naszym portfolio.
Stoisko targowe zostało ogrodzone z trzech stron ściankami — panele graficzne zostały urozmaicone elementami ażurowymi. Stoiska zawiera wszystko, co trzeba: kącik z wygodnymi krzesłami i stolikiem kawowym do dłuższych negocjacji, stand do prezentacji materiałów promocyjnych i kilka stanowisk, przy których Klienci mogą zapoznać się z ofertą.

Projekt stoiska targowego może być wykorzystany podczas targów każdej branży. Istnieje pełna możliwość przystosowania graficznego stoiska, tak by oddawał charakter Twojej marki.