Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Stoisko targowo konferencyjne

Uwielbiamy funkcjonalne rozwiązania! Taki jest też nasz projekt stoiska z modułów, które może być z powodzeniem wykorzystany zarówno na targach, jak i podczas konferencji. Stoisko może wydawać się dość minimalistyczne, jednak gdy przyjrzymy się mu dokładnie, to zawiera ono wszystkie niezbędne elementy. Każdy element został dokładnie przemyślany, dzięki temu udało się nam stworzyć niezwykle praktyczne stoisko targowo konferencyjne. Całość utrzymana jest w minimalistycznym stylu. To sprawia, że mimo swoich niewielkich rozmiarów, stoisko wygląda prestiżowo i elegancko.

Z lewej strony stoiska znalazł się stand, na który można ustawić stojaki z ulotkami promocyjnymi, Za standem znajduje się ścianka wydzielająca przestrzeń dla personelu. W schowku można przechować m.in. zapas materiałów promocyjnych.

Prawa strona stoiska konferencyjno targowego została zarezerwowana na strefę rozmów z klientami i partnerami biznesowymi. Nowoczesny charakter kompozycji podkreśla odpowiednio dobrane oświetlenie.