Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Budowa stoisk targowych – Zabudowa targowa.

Budowa stoisk targowych

Budowa stoisk targowych

Realizujemy dla naszych Klientów zadania związane z budową różnego rodzaju stoisk targowych oraz usługowych. Doświadczenie w branży targowej pozwala nam konstruować dla naszych Klientów zarówno stoiska systemowe, ale również indywidualne, które oprócz tego, że idealnie wpisują się w nawet najbardziej wyśrubowane wymagania konsumentów to spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a ich budowa jest dostosowywana do wymagań organizatorów poszczególnych imprez.

Indywidualne podejście do zabudowy targowej

Tworząc nasze stanowiska targowe opieramy się na otrzymywanych od Klientów wytycznych, które częstokroć modyfikujemy za ich zgodą wykorzystując do tego całą naszą teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu projektowania stoisk targowych, jak również, gdy nie otrzymujemy od kontrahenta projektu – sami je opracowujemy tak, aby zadowolić naszego Partnera.

Zakres usług naszej firmy

Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość budowy obiektów targowych. Dodatkowo zapewniamy:
  • serwis stoisk – w przerwach między wydarzeniami zajmujemy się odnawianiem stanowisk oraz naprawą/wymianą uszkodzonych ich części
  • logistyka i magazynowanie stoisk – zapewniamy transport stoisk i ich elementów na targi jak i z targów, oraz ich magazynowanie między eventami
  • kompletną obsługę monterską – świadczymy usługi dotyczące montażu i demontażu
Jesteśmy terminowi – nie ma mowy o sytuacji, kiedy w momencie rozpoczęcia targów Klient nie posiada stoiska lub nie ma czasu na jego zatowarowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem zabudowy stoisk targowych oraz zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty na Państwa stoisko.

Zalety współpracy z naszą firmą

Dzięki nam zaprezentują Państwo na targach stanowisko, które będzie przyciągać uwagę odwiedzających a w konsekwencji pomoże Wam w osiąganiu celów sprzedażowych.

Traktujemy Klientów priorytetowo

Naszą firmę, oprócz rozsądnych cen, jakie oferujemy wyróżnia odpowiednie podejście do wszystkich Klientów. Każdego traktujemy indywidualnie i sprawiamy, że czuje się ważny. Nasz zespół wie, jak ważny jest wzajemny szacunek.

Dodatkowe wyposażenie stoisk wystawienniczych

Samo wybudowanie stoiska targowego to dopiero początek drogi do osiągnięcia za jego pomocą sukcesu na evencie. Istotne jest także umeblowanie go, zastosowanie innowacyjnych technologii oraz takie zaplanowanie wnętrza i okolicy obiektu, by przede wszystkim przyciągał on gości imprezy, ale również budził uznanie konkurencji. Tym również zajmujemy się w naszej działalności.