Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Modułowa zabudowa wystawiennicza

A gdyby tak przenieść na czas targów niemalże całe biuro? Z nami jest to możliwe. Odpowiednio rozplanowana modułowa zabudowa wystawiennicza pozwala stworzyć najlepsze warunki do rozmów i negocjacji z Klientami oraz partnerami biznesowymi.

Modułowa zabudowa wystawiennicza wykonana jest trwałych aluminiowych ram i wysokiej jakości tworzywa. Istnieje możliwość zamontowania tworzywa transparentnego, jaki i nieprzeźroczystego — które może zostać dostosowane do Twoich potrzeb. Całość konstrukcji jest bardzo lekka. Jej dużą zaletą jest szybki montaż, co pozwala zaoszczędzić czas podczas przygotowań.

W tej modułowej zabudowie wystawienniczej nie brakuje niczego. Pomyśleliśmy nawet o niedużej sali konferencyjnej. Została ona oddzielona od reszty panelami wykonanymi z mrożonej pleksi — to pozwala na wprowadzenie większej ilości światła i uzyskaniu efektu lekkości. Modułowa zabudowa wystawiennicza jest utrzymana w nowoczesnym stylu, a co najważniejsze — możesz użyć jej wiele razy.