Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Duże stoisko wystawowe

Chcesz Klientom podczas targów przekazać maksimum informacji? Wybierając duże stoisko wystawiennicze, już nie musisz iść na kompromis. Ten projekt stoiska wystawienniczego jest dowodem na to, że stoiska za pomocą stoisk systemowych można stworzyć niesamowite kompozycje. Całość stoiska wystawienniczego została otoczona i oddzielona trzema wysokimi ścianami, wykonanymi z paneli. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się uzyskać praktycznie niezależne pomieszczenie, odgrodzone od innych bodźców (których na targach nie brakuje) rozpraszających Klientów.

Projekt dużego stoiska wystawienniczego jest symetryczny, co wprowadza harmonię. Z przodu stoiska umieściliśmy dwie lady, za którymi mogą stanąć pracownicy witający odwiedzających. To też dobre miejsce na stojaczki z ulotkami i katalogami. W głębi stoiska wystawienniczego stworzyliśmy dwie komfortowe strefy do rozmów z Klientami. Od pozostałej części stoiska zostały odgrodzone ażurowymi panelami. Zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu tego stoiska w tej lub innej konfiguracji.