Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Profesjonalne stoisko targowe

Podczas targów łatwo przepaść w tłumie wystawców. Nie pozwól na to i zadbaj, by o Twoim stoisku wszyscy mówili. Żeby uzyskać taki efekt i zrobić na odwiedzających najlepsze wrażenie niezbędne jest profesjonalne stoisko targowe. Powinno być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów — trwałe, precyzyjnie wykończone, z wysokiej jakości nadrukami. Bardzo ważna jest też kompozycja stoiska targowego. Minimalistyczna przestrzeń uzupełniona eleganckimi meblami i dodatkami pozwoli uzyskać najlepszy efekt.

Profesjonalne stoisko targowe powinno też być funkcjonalne — efekt wizualny to nie wszystko! Takie stoisko musi być komfortowe w korzystaniu. Systemowe stoiska odznaczają się prestiżowym wyglądem, a jednocześnie są przystępne cenowo.

Ta realizacja składa się z dwóch części, będących swoim lustrzanym odbiciem. Na froncie znajdują się standy. Centralny punkt stanowią kanapy i stolik, przy których można prowadzić długie konwersacje. Ciekawy akcent stanowią panele z drewnianych żaluzji.