Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Wynajem stoisk targowych, Wynajem stoisk wystawienniczych

Dlaczego warto wynająć stoisko targowe?

Każdy rok przynosi ze sobą nowe, modne strategie biznesowe. Tęgie głowy radzą, jak najlepiej podejść Klienta i urzec go swoją ofertą. Jednak mimo tak wielu specjalistów i tak intensywnych badań, pewnej metody marketingowej nie da się zastąpić i zdetronizować. To kontakt bezpośredni z Klientem — idealny i niezastąpiony. Taki właśnie kontakt z Klientem umożliwiają nam targi branżowe.

Podczas kilku dni mogą odwiedzić Twoje stoisko tysiące osób nie tylko z całej Polski, ale i ze świata. Z tego powodu bardzo istotne jest, by zadbać o właściwą prezencję w czasie targów. Stoisko to wizytówka Twojej firmy — to nie podlega wątpliwościom. Musi być dopracowane, estetyczne i przyciągające wzrok. Nie ukrywajmy, że udział w targach to także pewien wydatek dla firmy. Dlatego warto rozpatrzyć wszelkie alternatywy, które pozwolą oszczędzić cenne złotówki.

Kupić czy wynająć stoisko wystawiennicze? Czyli dylematy ze stoiskiem targowym

Wiele przedsiębiorców w chwili podjęcia decyzji o występowaniu na targach od razu przechodzi do przeglądania ofert zakupu stoiska. I tu często zapał się kończy, bowiem cena stoiska targowego w najprostszej wersji to wydatek od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Im bardziej skomplikowany projekt, tym cena wyższa… Dla niewielkich firm lub nowych przedsiębiorstw taka cena bywa zaporowa, a z pewnością nadwątliłaby firmowy budżet. Dlatego warto zastanowić się nad wynajmem stoiska targowego. Koszty w tym przypadku są niższe, a możliwości bardzo wiele.

Zalety wynajęcia zabudowy targowo-wystawienniczej

Dlaczego wynajem stoiska targowego to dobry pomysł? Takie rozwiązanie daje bardzo wiele swobody:

  • Jest idealne dla przedsiębiorców, którzy pierwszy raz biorą udział w targach. Gdyby zdarzyło się tak, że odkryjesz, że targi raczej nie są dla Ciebie (choć szczerze w to wątpimy) to nie zostaniesz ze zbędnym stoiskiem w magazynie.
  • Zaletą stoiska wynajmowanego jest też możliwość jego modyfikacji. Na pierwszych targach coś się nie sprawdziło? A może popularność Twojej firmy przerosła najśmielsze oczekiwania? Nie ma problemu, przed następnymi targami możesz zmodyfikować wcześniej wynajmowane stoisko, lub zdecydować się na zupełnie inny projekt.
  • Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, jest magazynowanie zabudowy wystawienniczej. Pamiętaj, że zakupione stoisko po zakończonym evencie trzeba złożyć i przez resztę roku gdzieś przechować. W momencie, gdy masz niewielką firmę, może to być problematyczne i wiązać się z kolejnymi kosztami wynajmu magazynu. Gdy wynajmujesz zabudowę wystawienniczą, magazynowaniem stoiska zajmuje się nasza firma zupełnie za darmo.
  • Dodamy jeszcze, że nie musisz się też martwić o transport na targi i z targów, a także montaż i demontaż. To wygodne, prawda?

Jeżeli chciałbyś poznać nasze możliwości po prostu napisz kontakt@expoextreme.com.pl lub zadzwoń +48 731-360-922. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę cenową oraz wizualizację stoiska dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.