Każda nasza ścianka targowa i konferencyjna przygotowywana jest na zamówienie Klienta z indywidualną grafiką.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Wynajem stoisk targowych, Wynajem stoisk wystawienniczych

Dlaczego warto wynająć stoisko targowe?

Każdy rok przynosi ze sobą nowe, modne strategie biznesowe. Tęgie głowy radzą, jak najlepiej podejść Klienta i urzec go swoją ofertą. Jednak mimo tak wielu specjalistów i tak intensywnych badań, pewnej metody marketingowej nie da się zastąpić i zdetronizować. To kontakt bezpośredni z Klientem — idealny i niezastąpiony. Taki właśnie kontakt z Klientem umożliwiają nam targi branżowe.

Podczas kilku dni mogą odwiedzić Twoje stoisko tysiące osób nie tylko z całej Polski, ale i ze świata. Z tego powodu bardzo istotne jest, by zadbać o właściwą prezencję w czasie targów. Stoisko to wizytówka Twojej firmy — to nie podlega wątpliwościom. Musi być dopracowane, estetyczne i przyciągające wzrok. Nie ukrywajmy, że udział w targach to także pewien wydatek dla firmy. Dlatego warto rozpatrzyć wszelkie alternatywy, które pozwolą oszczędzić cenne złotówki.

Kupić czy wynająć stoisko wystawiennicze? Czyli dylematy ze stoiskiem targowym

Wiele przedsiębiorców w chwili podjęcia decyzji o występowaniu na targach od razu przechodzi do przeglądania ofert zakupu stoiska. I tu często zapał się kończy, bowiem cena stoiska targowego w najprostszej wersji to wydatek od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Im bardziej skomplikowany projekt, tym cena wyższa… Dla niewielkich firm lub nowych przedsiębiorstw taka cena bywa zaporowa, a z pewnością nadwątliłaby firmowy budżet. Dlatego warto zastanowić się nad wynajmem stoiska targowego. Koszty w tym przypadku są niższe, a możliwości bardzo wiele.

Zalety wynajęcia zabudowy targowo-wystawienniczej

Dlaczego wynajem stoiska targowego to dobry pomysł? Takie rozwiązanie daje bardzo wiele swobody:

  • Jest idealne dla przedsiębiorców, którzy pierwszy raz biorą udział w targach. Gdyby zdarzyło się tak, że odkryjesz, że targi raczej nie są dla Ciebie (choć szczerze w to wątpimy) to nie zostaniesz ze zbędnym stoiskiem w magazynie.
  • Zaletą stoiska wynajmowanego jest też możliwość jego modyfikacji. Na pierwszych targach coś się nie sprawdziło? A może popularność Twojej firmy przerosła najśmielsze oczekiwania? Nie ma problemu, przed następnymi targami możesz zmodyfikować wcześniej wynajmowane stoisko, lub zdecydować się na zupełnie inny projekt.
  • Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, jest magazynowanie zabudowy wystawienniczej. Pamiętaj, że zakupione stoisko po zakończonym evencie trzeba złożyć i przez resztę roku gdzieś przechować. W momencie, gdy masz niewielką firmę, może to być problematyczne i wiązać się z kolejnymi kosztami wynajmu magazynu. Gdy wynajmujesz zabudowę wystawienniczą, magazynowaniem stoiska zajmuje się nasza firma zupełnie za darmo.
  • Dodamy jeszcze, że nie musisz się też martwić o transport na targi i z targów, a także montaż i demontaż. To wygodne, prawda?

Jeżeli chciałbyś poznać nasze możliwości po prostu napisz kontakt@expoextreme.com.pl lub zadzwoń +48 731-360-922. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę cenową oraz wizualizację stoiska dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.