Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Gotowe stoisko targowe

Poszukujesz szybkiego i sprawdzonego rozwiązania z zakresu systemów wystawienniczych? Poznaj naszą ofertę gotowych stoisk targowych. Bogate doświadczenie i znajomość branży pozwoliły nam stworzyć optymalne modułowe stoisko targowe, w którym znalazły się wszystkie niezbędne elementy.
Gotowe stoisko podzielone jest na kilka stref. Jedną z nich jest miejsce, w którym można w spokoju toczyć rozmowy na temat biznesu, prowadzić negocjacje i dyskutować nad warunkami współpracy. Ta część stoiska została odgrodzona od pozostałej eleganckimi żaluzjami z drewna, które zapewniają dobrą atmosferę do rozmów.

Pozostałą część stoiska wypełniają wysokie stoliki i krzesła barowe. Dzięki takiej aranżacji odwiedzający stoisko goście mogą zatrzymać się na dłużej, zobaczyć prezentacje promowanego produktu, odpocząć chwilę i przy okazji poznać ofertę. Gotowe stoisko targowe zostało wykonane z trwałych i zarazem lekkich materiałów. Prezentowane stoisko jest bardzo funkcjonalne i sprawdzi się w każdej branży.