Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Modułowe stoisko targowe

Ten projekt modułowego stoiska targowego został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania. Wiemy, że aby zaistnieć w swojej branży, konieczny jest dynamiczny rozwój i elastyczność. Modułowe stoisko targowe daje wiele możliwości. Stoisko systemowe opiera się na lekkiej aluminiowej konstrukcji. Dzięki temu stoisko targowe jest bardzo lekkie, można je szybko złożyć, jak i zdemontować i przetransportować. Modułowe stoisko targowe jest wielokrotnego użytku. Nie musisz więc martwić się kolejnym wydatkiem przed następnymi targami. Twoja wizja na temat stoiska nieco się zmieniła? Chcesz by było większe, a może wolisz zrezygnować z któregoś z elementów? Nic nie stoi na przeszkodzie, by swoją wizję zrealizować. Zaletą modułowych stoisk targowych jest możliwość ich modyfikacji bez przeszkód.

W naszym projekcie modułowego stoiska targowego stworzyliśmy trzy funkcjonalne strefy. Jedna z nich jest miejscem do powitania odwiedzających i szybkiego przedstawienia oferty. Jeżeli klient będzie zainteresowany, zaproś go do komfortowej części do rozmów. Istnieje również praktyczny schowek.