Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Cena i koszty stoiska targowego, wynajem. Cennik projektu zabudowy targowej.

Jaka jest cena stoiska targowego?

Zastanawiasz się ile kosztuje stoisko targowe? Planujesz wybrać się na targi? To doskonały pomysł, aby wypromować swoją firmę i zaprezentować szerszej publiczności swoje produkty. W czasie targów Twoje stoisko wystawiennicze mogą zobaczyć setki osób, a każda z tych osób jest potencjalnym Klientem. Stawiasz pierwsze kroki w biznesie i szukasz oferty na wynajem stoisk targowych? A może światło dzienne ujrzał rewolucyjny produkt Twojej marki? Czas pokazać się innym, a targi to świetna okazja!

CENNIK STOISK TARGOWYCH W NASZEJ FIRMIE
ZABUDOWA MODUŁOWA ZABUDOWA INDYWIDUALNA
Projekt stoiska Wynajem stoisk targowych Projekt stoiska Budowa stoisk targowych
darmowy od 5000 zł netto od 1500 zł netto od 15000 zł nettoW uczestnictwie w targach najważniejsze jest to, by dobrze się zaprezentować i mieć atrakcyjny projekt stoiska targowego. Niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie gości — ich opinia kształtowana jest na podstawie pierwszych kilku minut, a czasem nawet sekund. Jeżeli Twoja marka dobrze wypadnie w oczach odwiedzających, jest duża szansa, że wiele z tych osób powróci jako klienci. To znów przekłada się na sukces firmy! Właśnie z tego względu wybierając się na targi, należy zadbać o profesjonalne stoisko. Takie, które będzie dopracowane w każdym calu, estetyczne i reprezentatywne. Teraz wielu z Was zada zapewne pytanie, jaki jest koszt takiej zabudowy targowej?

Od czego zależy cena stoiska wystawienniczego?

O koszcie stoiska targowego decyduje wiele czynników. Jednak cena zależy głównie od:

  • wielkości stoiska
  • rodzaju zabudowy targowej
  • wyposażenia dodatkowego
  • ogólnego projektu stoiska

Najtańszymi, ale i najmniej efektownymi ze stoisk targowych są aranżacje z rollup’ów. Odznaczają się one bardzo prostą i kompaktową formą.

Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań są stoiska targowe modułowe. To propozycja idealna na wszelkiego rodzaju konferencje i prezentacje w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Składają się one z gotowych elementów, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Tego typu zabudowa może przybierać różne rozmiary, a co najważniejsze, można ją rozbudować, w późniejszym czasie dokładając elementy. Możliwy jest również wynajem stoiska targowego w takiej formie, dzięki czemu odchodzą koszty magazynowania, transportu i własnego montażu stoiska. To najbardziej optymalna propozycja stoisk targowych — są bardzo estetyczne i eleganckie, a do tego przystępne cenowo.

Najbardziej kosztowną opcją zabudowy targowej są stoiska stolarskie-indywidualne, które powstają na zamówienie klienta. W takich stoiskach jedynym ograniczeniem co do formy i wielkości jest wyobraźnia twórcy i lokalizacja targów. Niestety koszt budowy stoiska targowego indywidualnego może przekroczyć 100 000 zł netto.

Nie masz pewności, jaki rodzaj stoiska targowego wybrać? Skontaktuj się z nami +48 731-360-922 ! Z chęcią doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i dokonamy wstępnej wyceny.