Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Zabudowa stoiska wystawienniczego

W naszym portfolio nie mogło zabraknąć bardziej rozbudowanych projektów. W przypadku tego stoiska nietrudno zauważyć, że rozmowa z Klientem jest traktowana priorytetowo. Jest to idealna zabudowa stoiska wystawienniczego przede wszystkim dla firm, które chcą zaprezentować swoje usługi.

Elementem, który wyróżnia ten projekt stoiska targowego spośród innych,jest wysoka ściana stworzona z paneli. Oddziela ona stoisko od pozostałej części hali, co pozwala stworzyć zaciszną strefę do rozmów z Klientami. Od frontu panele są wykonane z mlecznego tworzywa, to dodaje lekkości całemu projektowi. W przestrzeni stoiska wystawienniczego znalazło się miejsce dla pięciu stolików z krzesłami, przy których mogą toczyć się rozmowy. Oczywiście zadbaliśmy też o umieszczenie standu i schowka na wszystkie niezbędne przedmioty. Zabudowa stoiska wystawienniczego może być wielokrotnie używana, a jej montaż jest niezwykle prosty.