Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Indywidualne stoisko targowe

Każda firma jest wyjątkowa w swojej branży — mamy to na uwadze projektując stoiska targowe. Proponujemy pewne rozwiązania, które mogą być rodzajem inspiracji. Indywidualne stoisko targowe powinno być perfekcyjnie dopasowane do Twojej firmy, tylko wtedy dobrze zaprezentujesz swoje usługi i produkty. Stoisko targowe jest wizytówką firmy, od jego wyglądu zależy pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na odwiedzających. Warto o tym pamiętać podczas wyboru i planowania stoiska targowego.

Jesteśmy elastyczni, dlatego każdy nasz projekt, możemy dowolnie zmodyfikować, tworząc indywidualne stoisko targowe. Jedną z naszych propozycji jest stoisko targowe, w którym istotną rolę odgrywają multimedia. Trzy stanowiska z wysokimi stolikami i krzesłami zostały oddzielone od pozostałej przestrzeni łukami, na których zamontowano monitory Led. Miejsce na ekrany wydzielono także z lewej strony stoiska — tam można również umieścić materiały promocyjne np. katalogi czy ulotki. Wszystkie elementy można wykonać w dowolnym kolorze spójnym z identyfikacją wizualną firmy.