Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Indywidualne stoisko wystawiennicze

Targi to wyjątkowa okazja do przedstawienia oferty szerszej publiczności. Każdego dnia targów stoisko mijają tysiące Klientów. Warto zadbać o to by nie mijali Twojego stoiska, tylko zatrzymali się na dłuższą chwilę i zapoznali się szczegółowo z ofertą. Co zrobić by to osiągnąć. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Eleganckie stoisko i materiały promocyjne, które przykuwają uwagę to klucz do sukcesu.

Ten projekt to połączenie nowoczesnej technologii i eleganckich rozwiązań, co pozwoliło uzyskać doskonałe stoisko wystawiennicze. Front indywidualnego stoiska wystawienniczego składa się ze ściany oraz dwóch standów. Przy standach będą znajdować się pracownicy, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania odwiedzających. Ścianę — która jest jednocześnie ścianą części do negocjacji biznesowych, wykorzystano do zamontowania na niej monitora i stojaków na materiały promocyjne. To z pewnością przyciągnie uwagę przechodzących i zaprosi do dłuższej rozmowy. Stoisko jest w pełni oświetlone.