Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Stoisko targowe na wynajem

Stoiska systemowe dają wiele możliwości — dlatego też tak często wybierane są, jako stoisko targowe na wynajem. W tworzeniu stoiska targowego bardzo istotne jest, by przestrzeń ta była funkcjonalna i jednocześnie atrakcyjna wizualnie. Stoisko targowe powinno przyciągać wzrok odwiedzających. Dlatego warto zadbać o elementy multimedialne — na przykład ekrany Led umieszczone na ścianach, które umożliwią wyświetlenie filmów promocyjnych, wizualizacji i innych materiałów promocyjnych. Postanowiliśmy wzmocnić oddziaływanie nowoczesnych metod i pod każdym z ekranów umieściliśmy stojak na ulotki reklamowe i broszury.

Przy pomocy półprzezroczystych paneli wydzieliliśmy kącik do rozmów z Klientami. Takie rozwiązanie prezentuje się niezwykle elegancko. W pobliżu ekranów ustawiliśmy wysokie krzesła barowe i stoliki, przy których Klienci mogą zatrzymać się i wygodnie siedząc zapoznać się z całą ofertą. Zadbaliśmy także o oświetlenie, które umieszczone jest na panelach i skierowane tak by oświetlało odpowiednie części stoiska.