Każda nasza ścianka targowa i konferencyjna przygotowywana jest na zamówienie Klienta z indywidualną grafiką.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Mobilne stoisko targowe

Idealne stoisko powinno być dostosowane do wymagań Klienta. Dlatego wśród naszych realizacji nie mogło zabraknąć mobilnego stoiska targowego o pokaźnych rozmiarach. Ta realizacja została stworzona z myślą o przyjęciu w czasie targów dużej liczby gości — tak by każdy mógł poznać szczegółowo ofertę firmy.
Modułowe stoiska targowe są podzielone na kilka stref. Z jednej strony stoiska wydzielone zostały przestrzenie do rozmów z Klientami. Od pozostałej części zostały oddzielone panelami — zarówno graficznymi, jak i transparentnymi. Istnieje możliwość umieszczenia w tych częściach stołu z krzesłami, co umożliwia przeprowadzanie negocjacji w dużym gronie.

Pośrodku mobilnego stoiska targowego umieściliśmy mniejsze wyspy z wysokimi stolikami i krzesłami. Każdy ze stolików został oddzielony od pozostałej części panelami. W tym przypadku panele mają kształt łuku, co pozwala uzyskać kameralną atmosferę, sprzyjającą przedstawieniu oferty. Poza wydzielonymi strefami do rozmów z Klientami stworzyliśmy także przestrzeń zapleczową, dla pracowników.