Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Mobilne stoisko targowe

Idealne stoisko powinno być dostosowane do wymagań Klienta. Dlatego wśród naszych realizacji nie mogło zabraknąć mobilnego stoiska targowego o pokaźnych rozmiarach. Ta realizacja została stworzona z myślą o przyjęciu w czasie targów dużej liczby gości — tak by każdy mógł poznać szczegółowo ofertę firmy.
Modułowe stoiska targowe są podzielone na kilka stref. Z jednej strony stoiska wydzielone zostały przestrzenie do rozmów z Klientami. Od pozostałej części zostały oddzielone panelami — zarówno graficznymi, jak i transparentnymi. Istnieje możliwość umieszczenia w tych częściach stołu z krzesłami, co umożliwia przeprowadzanie negocjacji w dużym gronie.

Pośrodku mobilnego stoiska targowego umieściliśmy mniejsze wyspy z wysokimi stolikami i krzesłami. Każdy ze stolików został oddzielony od pozostałej części panelami. W tym przypadku panele mają kształt łuku, co pozwala uzyskać kameralną atmosferę, sprzyjającą przedstawieniu oferty. Poza wydzielonymi strefami do rozmów z Klientami stworzyliśmy także przestrzeń zapleczową, dla pracowników.