Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Zabudowa wystawiennicza

Żeby zyskać zainteresowanie Klientów podczas targów, trzeba zadbać o odpowiednią oprawę stoiska. Powinno już z daleka sprawiać wrażenie prestiżowego, tak by odwiedzający zauważyli je już z daleka i nie mieli wątpliwości, że chcą je odwiedzić. Tworząc zabudowę wystawienniczą, kierujemy się najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Żeby mieć pewność, że stoisko zrobi najlepsze wrażenie, należy wybrać zabudowę wystawienniczą najlepszej jakości. Dla nas zadowolenie Klienta jest najważniejsze, dlatego wykonując zabudowę wystawienniczą, korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań i materiałów najwyższej klasy.

W tej zabudowie wystawienniczej postanowiliśmy połączyć aluminium, tworzywo sztuczne i drewniane elementy, to tworzy bardzo elegancką kompozycję w nowoczesnym stylu. Konstrukcja uzupełniona jest szykownymi meblami oraz ekranami multimedialnymi.

Zabudowa wystawiennicza ma ciekawą, półotwartą kompozycję. Ażurowe panele osłaniają strefę rozmów, tworząc przyjazną przestrzeń i jednocześnie nie ograniczają przestrzeni, przepuszczając światło.