Wykonujemy stoiska konferencyjne i ścianki konferencyjne na terenie całej Polski. Indywidualne projekty stoisk konferencyjnych z transportem, montażem i demontażem.

Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice

Przenośne stoisko targowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć mobilnych stoisk targowych. Największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość bardzo szybkiego złożenia całego stoiska. Zaraz po zakończonym evencie możesz po prostu złożyć system wystawienniczy i przewieźć go w wybrane miejsce.

Przenośne modułowe stoisko targowe tworzy kilka odpowiednio zestawionych ze sobą ścianek wykonanych z paneli graficznych. Oczywiście wszystkie elementy można dostosować do identyfikacji wizualnej Klienta. Jedna z części stoiska została odgrodzona od przestrzeni targowej ścianką stworzoną z paneli. Tam powstała część ze stolikiem i fotelami, a także stanął stół z krzesłami. Aby stworzyć kameralną atmosferę do rozmów, ta część została z drugiej strony oddzielona wąskim panelem. Jest on jednocześnie tłem, dla pracownika stojącego za standem. Na panelu zostały wyeksponowane monitory multimedialne — wyświetlane na nich prezentacje z pewnością przykują uwagę odwiedzających stoisko. Każda część została odpowiednio oświetlona.